ARMOR - cartridge a tonery

Armor cartridge

1) Co je to kompatibilní materiál ARMOR?

Spotřební materiály Amor jsou rovnocenné svou výkonností a kvalitou tzv. originálním spotřebním materiálům do tiskáren a faxů a přitom jsou až o 20-40% levnější.
Amor je francouzská společnost s celosvětovou působností, která se zabývá vývojem a výrobou kompatibilních spotřebních materiálů pro kancelářskou a výpočetní techniku.


- LASEROVÝ TISK
Pro zajištění vysoké kvality tisku, ostrosti písma, výborné fixace toneru na papír a dokonalé funkce ARMOR individuálně testuje každý toner.

- INKOUSTOVÝ TISK
Dlouholeté zkušenosti v oblasti vývoje a výroby inkoustových kazet a prostředky, které do této oblasti každoročně Armor investuje, umožňuje pohotově reagovat na nejnovější požadavky na trhu. Díky tomu Amor nabízí ucelenou řadu inkoustových kazet do většiny běžně používaných tiskáren. Cartridge Armor mají velice nízké procento reklamací.

- TERMOTRANSFEROVÝ TISK
Použití ve faxech či multifunkčních, které používají pro výstup běžný kancelářský papír. Armor Vám zaručuje špičkovou kvalitu výstupu a výrazné snížení provozních nákladů.

Armor tonery

2) ZÁRUKA KVALITY ARMOR - ISO 9001

Firma Armor je držitelem certifikátu jakosti ISO9001.

Armor dodává kompatibilní cartridge a kompatibilní tonery nejen do zemí Evropy, ale má pobočky v USA, Francii, Chile, Argentině.....

ZPĚT na předchozí stránku INTERNETOVÝ OBCHOD s produkty ARMOR zde

Cartridge, tonery Tonery cartridge Cartridge toner inkoust Náplně do tiskáren Inkoust do tiskárny